Bellaby 4-Piece Entertainment Center
SKU
W331W2
- Regular price
- $1,122.99
- Sale price
- $1,122.99
- Regular price
-
$1,347.99 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
Express your farmhouse style with this entertainment center. Its wispy white finish over replicated oak wood grain is a delightful change from the ordinary. Clean-lined, classic styling with barn door inspiration provides a country chic aesthetic that’s a breath of fresh air. Combination of cabinet storage and open display space with LED lighting makes for just the right mix.
Specifications
Height | 72.25in | |
Width | 103.5in | |
Depth | 19.5in | |
Details | Includes TV stand, 2 piers and bridge, Made with engineered wood (MDF/particleboard), Antiqued white finish over replicated oak grain, TV stand with 2 storage cabinets (each with an adjustable shelf) and removable/adjustable center shelf, Cutouts for wire management and ventilation, Each pier with 2 glass shelves and cabinet door revealing single-shelf storage; overhead LED lighting, Assembly required | |
Material | Wood Products and Other | |
Lifestyle | Casual | |
Dimensions | 103.5''W x 19.5''D x 72.25''H |
You may also like
-
- Regular price
- $322.99
- Sale price
- $322.99
- Regular price
-
$387.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $222.99
- Sale price
- $222.99
- Regular price
-
$267.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $575.99
- Sale price
- from $575.99
- Regular price
-
$690.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $350.99
- Sale price
- $350.99
- Regular price
-
$420.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $727.99
- Sale price
- from $727.99
- Regular price
-
$873.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $750.99
- Sale price
- $750.99
- Regular price
-
$900.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $397.99
- Sale price
- $397.99
- Regular price
-
$477.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $650.99
- Sale price
- $650.99
- Regular price
-
$780.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $735.99
- Sale price
- $735.99
- Regular price
-
$882.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,460.99
- Sale price
- $1,460.99
- Regular price
-
$1,752.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $735.99
- Sale price
- $735.99
- Regular price
-
$882.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,460.99
- Sale price
- $1,460.99
- Regular price
-
$1,752.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $275.99
- Sale price
- $275.99
- Regular price
-
$330.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $475.99
- Sale price
- $475.99
- Regular price
-
$570.99 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device